Zdrada drugiej połówki to ogromny cios, szczególnie jeżeli przez cały czas wydaje się, że wszystko układa się prawidłowo. Niestety, czasami nawet w najlepszych związkach okazuje się, że partnerka lub partner regularnie spotykają się z kimś innym.

  1. Czy warto szukać dowodów zdrady?
  2. Jak przyłapać partnera na zdradzie?
  3. Porady dla osób, które podejrzewają zdradę

Chociaż utwierdzenie się w przekonaniu, że bliska osoba zdradza, wiąże się z wieloma problemami, to warto się z nimi zmierzyć jak najszybciej, aby można było na nowo zacząć układać sobie życie.

Czy warto szukać dowodów zdrady?

Trudno zrozumieć osoby, które pomimo łatwego dostępu do programów pozwalających na szpiegowanie telefonu nie chcą rozwiać swoich podejrzeń względem drugiej połówki. Najczęściej takie bezpodstawne oskarżenia (wynikające z nieuzasadnionych oskarżeń lub z braku dowodów) prędzej czy później doprowadzą do kryzysu w związku. Dużo lepszym rozwiązaniem jest poszukanie dowodów, w czym pomoże podsłuch do telefonu, który można zamówić na stronie https://monitoringtelefonu.com.pl/. Jeżeli takich dowodów nie uda się zdobyć, będzie można zapomnieć o problemie. Jeśli natomiast partnerka lub partner rzeczywiście zdradzają, lepiej szybko zakończyć taki związek.

Jak przyłapać partnera na zdradzie?

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy telefony komórkowe nie były popularne, można było łatwo zachować kontrolę nad tym, z kim i o jakich godzinach kontaktują się domownicy. Obecnie jednak jest to niewykonalne bez zastosowania odpowiednich narzędzi. Większość osób nosi telefon zawsze przy sobie, a samodzielne sprawdzenie połączeń i wiadomości uniemożliwiają blokady w formie kodu pin lub odcisku palca. Na szczęście podsłuch na telefon sprawia, że już po kilku dniach będziesz miał niepodważalne dowody zdrady (o ile oczywiście partnerka lub partner mają kogoś na boku). Wybierając podsłuch telefonu żony w formie aplikacji, szybko się o tym przekonasz.

Porady dla osób, które podejrzewają zdradę

Wystarczy zainstalować nowoczesny podsłuch telefonu, a następnie poczekać, aż druga osoba będzie z niego korzystała. Podsłuch android warto wykorzystać wtedy, gdy ktoś za każdym podczas prowadzenia rozmów telefonicznych wychodzi, zamiast zrobić to swobodnie przy drugiej połówce. Tego typu podsłuch rozmów można również wykorzystać do kontrolowania pracowników i dziecka. Nie da się jednak zaprzeczyć, że porad na temat tego, jak podsłuchać telefon najczęściej szukają osoby w związkach. W ich sytuacji podsłuch do telefonu męża jest najprostszym i prawdopodobnie najtańszym sposobem, aby rozwiać wątpliwości, a jednocześnie uniknąć niesłusznych oskarżeń. Bezpodstawne podejrzenia o zdradę i robienie awantury partnerowi nie jest dobrym pomysłem i również świadczy o braku zaufania. Nie należy więc decydować się na taki krok do momentu, w którym zyska się wiarygodne dowody. Jeszcze kilka lat temu ich zdobycie wymagałoby zatrudniania drogiego detektywa, ale teraz na szczęście można to zrobić samemu. Potrzebne jest tylko odpowiednie oprogramowanie dostępne w ofercie https://monitoringtelefonu.com.pl/.

Reklama:

W wielu sytuacjach osoba zdradzająca po tym, jak znajdą się dowody jej zdrady, stara się zmanipulować swojego partnera lub partnerkę, aby kontynuować związek. Czasami jako argumenty wykorzystywane są wspólny kredyt na mieszkanie, dzieci lub inne zobowiązania. Jednocześnie trudno wymagać od zdradzonej osoby, że ponownie zaufa swojej drugiej połówce. Tym samym związki, w których doszło do zdrady i które pomimo tego postanowiły dalej być razem, bardzo często są nieszczęśliwe. Należy więc się dobrze zastanowić nad plusami i minusami ewentualnego rozstania.

StopZdradom.pl – Jak wykryć zdradę?

Witaj na portalu StopZdradom.pl
Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to najprawdopodobniej masz problem z partnerem lub partnerką. Jeśli podejrzewasz zdradę, jest to idealne miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do artykułów.